عطرها و رایحه های رویایی

معرفی شرکت ژيوادان

لذت از زندگی با رایحه هایی دلپذیر

ژیوادان با ارائه بهترین عطرها، لحظات به یادماندنی در طول روز برای شما به ارمغان می آورد. ژیوادان برای ایستادن در قله بهترین تولید کنندگان رایحه و عطر، همواره در حال جنب و جوش و تلاش می باشد و همچنین همکاران خود در سراسر دنیا را تشویق به فعالیت و ارائه بهترین خدمات به مشتریان می کند.

.

حضور دهگانه در زندگی روزانه مردم

همراه با مشتریانمان در غذا، نوشیدنی، کالاهای مصرفی و صنایع عطر، محصولات ما باعث لذت بردن مصرفکنندگان از زندگی می شود. از نوشیدنی مورد علاقه شما تا وعده های غذایی روزانه تان، از عطرهای شیک تا رایحه شستشو، ژیوادان اینجاست و شما را به همراه شدن با احساساتتان دعوت می کند تا همواره لحظات دلپذیری داشته باشید.

عملکرد خوب و شور و شوق از ابتدا

با میراثی که به بیش از 250 سال قبل بازمیگردد، ژیوادان تاریخچه ای سرشار از رایحه ها و طعم های ابداعی دارد. نوآوری، قلب تمام فعالیت های ژیوادان است؛ و قدرت همیشگی اش در شگفتی آفرینی، نتیجه گردآوری متخصصان و عطر سازان با تجربه در زیر یک سقف است.

متعهد به خلاقیت و رشید مداوم

پیشرو در خلاقیت، با سرمایه گذاری بیش از 10% درامد سالیانه در تحقیقات، ژیوادان همیشه در حال کشف و استفاده از مواد اولیه جالب و فن آوری های بروز می باشد تا همیشه گذشته ای خوب، و آینده ای معطر را رقم بزند!.

ژیوادان خود را متعهد به خلاق بودن در همکاری می داند و به این ترتیب محصولات و راه کارهای جدید و برتری را به مشتریان ارائه می کند. به عنوان شرکتی که از بسیاری از مواد اولیه استفاده می کند، مدل تجارت ژیوادان، برای بسیاری از همکاران ایجاد ارزش می کند و به این ترتیب ژیوادان وظیفه خود برای ایجاد یک تغییر دلپذیر را ایفا می کند.