در قسمت قبلی معرفی بهترین و محبوب‌ترین عطرهای طراحی شده توسط ژیوادان به بررسی محصولات کریستین دیور، پاکو رابان، تام فورد و ژیوانشی که در همکاری با ژیوادان تولید شده‌اند پرداختیم. در این مطلب اشاره کوتاهی به نقش اسانس‌های ژیوادان در عطرهای وای اس ال (ایو سن لوران)، کالوین کلاین، گوچی، آزارو و کنزو خواهیم داشت. شرکت رایحه ماهریس به عنوان نماینده انحصاری اسانس‌های عطری ژیوادان در ایران از شما دعوت می‌کند تا با قسمت دوم “بهترین و مشهورترین عطرهای ژیوادان” همراه باشید و با اسانس‌های جادویی ژیوادان که در این عطرهای ماندگار و فراموش نشدنی، برای مردم سراسر جهان خاطره‌ساز شده‌اند، بیشتر آشنا شوید.

 

وای اس ال (ایو سن لوران) Yves Saint Laurent

سه محصول از تاریخ‌سازترین عطرهای ایو سن لوران توسط ژیوادان طراحی شده‌اند. نکته جالب توجه در مورد همکاری ژیوادان با ایو سن لوران در تولید عطر این است که اسانس اولین عطر این شرکت با نام Yves Saint Laurent Y در سال 1964 توسط ژیوادان طراحی گردید. با هم نگاهی به سه عطر افسانه‌ای که با همکاری ایو سن لوران و ژیوادان تولید شده‌اند خواهیم داشت:

  1. YSL Y، معرفی در سال 1964، زنانه
  2. YSL Opium، معرفی در سال 1977، زنانه
  3. YSL Kouros، معرفی در سال 1981، مردانه

کلوین کلاین Calvin Klein

از میان کارهای مشترک ژیوادان و کلوین کلاین به دو مورد از مهمترین و مشهورترین عطرها اشاره خواهیم کرد. تعداد رایحه‌ها و اسانس‌هایی که ژیوادان برای کلوین کلاین طراحی نموده بیشتر از این دو مورد است اما به دلیل کوتاه کردن مطلب و رغبت مخاطب به مشاهده سایر عطرها، به این دو محصول بسنده می‌کنیم:

  1. CK Obsession، معرفی در سال 1985، زنانه
  2. Truth For Men، معرفی در سال 2002، مردانه

 

گوچی Gucci

دو عطر از پرفروش‌ترین عطرهای برند گوچی توسط ژیوادان طراحی و خلق شده‌اند. اسانس ژیوادان که در این دو عطر مورد استفاده قرار گرفته است باعث شده تا رایحه آنها برای همیشه در خاطر طرفداران گوچی باقی بماند:

  1. Gucci Guilty For Him، معرفی در سال 2010، مردانه
  2. Gucci Guilty For Her، معرفی در سال 2010، زنانه

 

آزارو کنزو Azzaro – Kenzo

عطرهای مردانه‌ای که به عنوان نماد یک برند شناخته شده و اصطلاحاً به آنها Pour Homme می‌گویند، اهمیت ویژه‌ای در ثبت جایگاه و تصویر آن برند در ذهن خریداران دارند. اسانس ژیوادان با درخشش در دو محصول نمادین و افسانه‌ای از برندهای کنزو و آزارو، کیفیت و قدرت خود را به همگان ثابت کرده است:

  1. Azzaro Pour Homme، معرفی در سال 1978، مردانه
  2. Kenzo Pour Homme، معرفی در سال 1991، مردانه

شرکت رایحه ماهریس، نمایندگی انحصاری اسانس عطر ژیوادان سوئیس در ایران، افتخار دارد که فروشنده و توزیع‌کننده اسانس‌های بزرگترین تولیدکننده جهان باشد. برای خرید اسانس عطر مورد نظر خود از طریق قسمت با “تماس ما” که در سایت موجود است اقدام فرموده و با واحد فروش در تماس باشید.

فهرست