همانطور که در دو قسمت قبلی دیدیم، اسانس‌های عطری ژیوادان نقش بسزایی در تولید بهترین عطرهای جهان داشته‌اند. شرکت ژیوادان سوئیس علاوه بر تولید و فروش اسانس عطری و خلق رایحه به صورت مستقل، با بزرگترین برندهای عطر و ادکلن جهان نیز همکاری داشته است تا ماندگارترین رایحه‌ها و عطرها را برای آنها تولید نماید. شرکت رایحه ماهریس، نماینده انحصاری اسانس‌های عطری و ادکلنی ژیوادان در ایران، از شما دعوت می‌کند تا با آخرین مطلب از مجموعه مطالب معرفی بهترین عطرها و ادکلن‌های خلق شده توسط ژیوادان با ما همراه باشید و با اسانس عطر ژیوادان بیشتر آشنا شوید.

 

فهرست عطرها و ادکلن‌های طراحی شده توسط ژیوادان

در دو قسمت قبلی، تعدادی از عطرها و ادکلن‌های برندهای مطرح جهان که با همکاری ژیوادان تولید شده‌اند را ملاحظه فرمودید. در این مطلب به صورت خلاصه و کوتاه، شما را با چند محصول دیگر که توسط ژیوادان خلق شده‌اند آشنا خواهیم کرد. فهرستی از بهترین و مشهورترین رایحه‌های ژیوادان که از اسانس آنها در عطرهای ماندگار جهان استفاده شده است به شرح زیر است:

 

 1. تیری موگلر انجل Thierry Mugler Angel، 1992، زنانه
 2. هوگو باس مردانه Hugo by Hugo Boss، 1995، مردانه
 3. بربری بریت Burberry Brit، 2003، زنانه

 

 

 1. نارسیسو رودریگز زنانه Narciso Rodriguez For Her، 2003، زنانه
 2. آرمانی کد Giorgio Armani Code، 2004، مردانه
 3. هرمس ادو مِقوِی Hermes Eau Des Merveilles، 2004، زنانه

 

 

 1. دی اند جی وان D&G The One، 2006، زنانه
 2. مون بلان لجند Mont Blanc Legend، 2011، مردانه
 3. پرادا لونا روسا Prada Luna Rossa، 2012، مردانه

 

 

 1. ورساچه اروس Versace Eros، 2012، مردانه
 2. کارولینا هررا گود گرل Carolina Herrera Good Girl، 2016، زنانه
 3. دیویدف کول واتر Davidoff Cool Water For Her، 2021، زنانه

 

 

شرکت ژیوادان با در اختیار داشتن چنین کارنامه درخشانی در زمینه طراحی و تولید اسانس عطر و ادکلن، سالهاست که به عنوان بزرگترین تولیدکننده اسانس در جهان شناخته می‌شود. شما می‌توانید از طریق قسمت “تماس با ما”، ضمن دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسانس‌ها، نسبت به خرید و ثبت سفارش اسانس عطر از شرکت رایحه ماهریس (نماینده انحصاری فروش اسانس‌ عطری ژیوادان در ایران) اقدام فرمایید.

فهرست