درباره رایحه ماهریس

تاسیس رایحه ماهریس

مجموعه تجاری و بازرگانی رایحه ماهریس در سال 1376 توسط زنده یاد عبدالوهاب مراغه‌چیان و با نام اولیه “شرکت بازرگانی عبدالوهاب” تاسیس گردید. شرکت بازرگانی عبدالوهاب در سال 1393 به طور رسمی به شرکت رایحه ماهریس تغییر نام داد و اکنون با این نام تجاری در سراسر ایران شناخته می شود.

زمینه فعالیت این مجموعه از بدو تاسیس تاکنون تنها شامل واردات، پخش و فروش اسانس‌های عطری و ادکلنی بوده که همین فعالیت تخصصی و تمرکز بر یک حوزه تجاری، موجب پیشرفت روزافزون و اعتلای آن شده است.

رایحه ماهریس با تکیه بر دانش، تجربه و اعتبار موسس خود، زنده یاد عبدالوهاب مراغه‌چیان، خیلی زود به نامی درخشان و قابل اعتماد در بازار واردات و پخش اسانس‌های عطری و ادکلنی تبدیل شد و به عنوان نماینده انحصاری محصولات عطری شرکت ژیوادان سوئیس در ایران انتخاب گردید. اسانس‌های ارائه شده توسط این شرکت در بخش‌های متنوعی از صنایع آرایشی، بهداشتی و عطری کاربرد داشته و تقریباً در تمامی محصولات این سه گروه قابل استفاده می‌باشند.

همکاری با ژیوادان سوئیس

شرکت ژیوادان سوئیس بزرگترین تولیدکننده اسانس‌های عطری و طعم دهنده‌های خوراکی در جهان می‌باشد که در سال 1388 شرکت رایحه ماهریس (که در آن زمان با نام شرکت بازرگانی عبدالوهاب شناخته می‌شد) را به عنوان نماینده انحصاری واردات و پخش اسانس‌های عطری خود در ایران معرفی نمود.

شرکت رایحه ماهریس که در حال حاضر مدیریت آن بر عهده حمیدرضا مراغه‌چیان است، با سرمشق گرفتن از ارزش‌های اخلاقی و تعهد کاری بنیان‌گذار خود، همچون همیشه به عنوان نامی بی‌بدیل و قابل اطمینان در زمینه واردات و پخش اسانس‌های عطری شناخته شده و بر اصول کاری و حرفه‌ای همیشگی خود که همان «اخلاق مداری»، «مشتری مداری»، «تخصص»و «کیفیت در کار» است پایبند بوده، هست و خواهد بود.

آیـا نـیـاز بـه مـشـاوره دارید ؟

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروشگاه مرکزی رایحه ماهریس

بازار بزرگ تهران از دیرباز تا کنون به عنوان قلب تپنده اقتصاد ایران شناخته می‌شود. حجم قابل توجهی از مبادلات بازرگانی و همچنین تامین کالاها و محصولات کل کشور از طریق این بازار صورت می‌پذیرد. شرکت رایحه ماهریس با در نظر گرفتن موقعیت استراتژیک بازار بزرگ تهران و همچنین اعتبار و اطمینانی که در طول سال‌ها در این بازار کسب نموده است، فروشگاه مرکزی محصولات خود را با زیربنای مفید 40 متر مربع در شاهراه اصلی بازرگانی ایران راه اندازی نموده و از طریق ارتباط تنگاتنگ با بازرگانان و فعالان بزرگ عرصه تولید عطر و ادکلن، سهم بزرگی از بازار مواد اولیه عطری (اسانس‌های عطری و ادکلنی) کشور را در اختیار دارد.

چرا رایحه ماهریس را انتخاب کنید؟

ماموریت ما

شرکت بازرگانی بین المللی رایحه ماهریس به عنوان نماینده انحصاری محصولات عطری شرکت ژیوادان سوئیس در ایران، خود را متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سراسر کشور می‌داند.

همکاری با بزرگترین و درخشان‌ترین نام در تولید اسانس عطری و خوراکی در جهان از یک سو و اعتماد مشتریان به مجموعه رایحه ماهریس از سوی دیگر سبب گشته تا این شرکت با نظارت دقیق بر تمامی فرآیندهای واردات و انبارداری، پاسخگوی اعتماد ارزشمند شرکای تجاری خارجی و مصرف‌کنندگان داخلی خود باشد.

چشم انداز ما

مجموعه رایحه ماهریس و در کنار آن، شرکت ژیوادان سوئیس، با شناختی کامل از بازار عطر و ادکلن ایران، توسعه سهم خود از این بازار رقابتی و همچنین کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان را مد نظر دارند.

آگاهی از سلایق متنوع و بعضاً کمتر شناخته شده مشتریان، ارائه محصولات با دامنه قیمتی فراگیر و کمک به صنایع و تولیدکنندگان داخلی در راستای پشتیبانی از تولید داخلی و ملی، از برنامه‌های عمده و مهم مجموعه رایحه ماهریس به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت آن است.