درباره ژیوادان سوئیس

تاریخچه ژیوادان سوئیس

شرکت ژیوادان سوئیس که در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولیدکننده اسانس‌های عطری و خوراکی جهان شناخته می‌شود، در سال 1895 میلادی در لیون فرانسه تاسیس گردید. ژیوادان در سال 1898 به شهر ژنو سوئیس منتقل و اولین کارخانه خود را در این کشور راه اندازی نمود. شرکت ژیوادان در سال 1946 میلادی، اولین مدرسه عطرسازی جهان را پایه‌گذاری کرد که حدود یک سوم از کل طراحان خلاق عطرهای جهان، فارغ التحصیل این مدرسه بوده‌اند. فرمولاسیون اسانس‌های تولید شده توسط شرکت ژیوادان به طور کامل به وسیله متخصصین این شرکت ساخته می‌شوند و فروش اسانس‌ها به شرکای تجاری آن با رعایت دقیق و کامل قراردادهای محرمانگی  صورت می‌پذیرد. مجموعه ژیوادان در اکثر مناطق جهان از جمله اروپا، امریکای شمالی، افریقا، خاورمیانه، امریکای لاتین و آسیا-اقیانوسيه دارای دفتر مرکزی می‌باشد.

 

آیـا نـیـاز بـه مـشـاوره دارید ؟

جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کیفیت محصولات و استانداردهای بهداشتی

مجموعه ژیوادان به عنوان بزرگترین تولیدکننده اسانس‌های عطری و خوراکی در جهان، خود را ملزم به رعایت سختگیرانه‌ترین پروتکل‌های بهداشتی و استانداردهای پزشکی می‌داند. تمامی محصولات این مجموعه، در تمام بازه‌های قیمتی، از لحاظ استانداردهای بهداشتی بی نقص بوده و مجوزهای سازمان‌ها و نهادهای بهداشتی معتبر جهانی (تائیدیه مصرف اتحادیه اروپا و امریکا) و ایرانی (وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران) را دارا می‌باشند. فروش تمامی اسانس‌های شرکت ژیوادان به صورت قانونی و رسمی در اروپا، امریکا و آسیا-اقیانوسيه مهر تاییدی بر کیفیت و همچنین سلامت بهداشتی محصولات این مجموعه است. یکی از دلایل تفاوت در بازه قیمتی محصولات شرکت ژیوادان سوئیس با محصولات تولیدکنندگان درجه دو و سه آسیایی و حتی اروپایی، کنترل کیفی و بهداشتی این محصولات و مجوزهای مربوط به سلامت آنها می‌باشد.

 

آمار و عملکرد ژیوادان سوئیس

شرکت ژیوادان سوئیس در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از  15800 نفر نیروی انسانی تمام وقت و 181 دفتر فعال در سراسر دنیا مشغول فعالیت می‌باشد. وجود 77 کارخانه تولیدی در جهان و 69 مرکز طراحی و خلق رایحه در کشورهای مختلف نشان دهنده یکه‌تازی و عظمت این شرکت در صنعت اسانس‌های عطری و خوراکی است. گزارش رسمی منتشر شده در سال 2020 میلادی حاکی از درآمدی بالغ بر 6.3 میلیارد فرانک سوئیس (7 میلیارد دلار امریکا) بوده که علی رغم همه‌گیری ویروس کرونا، نشانگر رشدی دو درصدی نسبت به سال پیش از آن می‌باشد. شرکت ژیوادان سوئیس سالانه ده درصد از درآمد خود را به بخش تحقیق و توسعه اختصاص می‌دهد که همین امر نشان‌دهنده نگاه مدیریتی درست به آینده و رشد روزافزون آن است.

 

چرا رایحه ماهریس را انتخاب کنید؟