خرید عمده و مطمئن اسانس عطر اورجینال و با کیفیت، همواره یکی از دغدغه‌های مشتریان بوده است. شرکت ژیوادان سوئیس و رایحه ماهریس به عنوان نمایندگی انحصاری اسانس عطری ژیوادان در ایران، بهترین و باکیفیت‌ترین اسانس‌های عطر جهان را در بازه‌های قیمتی مختلف ارائه می‌نمایند تا مشتریان با خیالی آسوده از اصلی بودن اسانس و با توجه به نیاز و کاربرد خود، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری فرمایند.

اسانس عطر ژیوادان سالهاست که به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین اسانس عطری جهان شناخته شده و متخصصین این صنعت بر کیفیت بی نظیر اسانس‌های ژیوادان اتفاق نظر دارند. از آنجا که به دلیل کیفیت بسیار بالای اسانس‌های ژیوادان، قیمت آنها نیز از محصولات مشابه شرکت‌های رقیب بالاتر بود، شرکت ژیوادان و رایحه ماهریس تصمیم گرفتند تا با در نظر گرفتن بازارهای هدف جدید، اسانس‌های عطری خود را در بازه‌های قیمتی متفاوتی به بازار عرضه کنند. این موضوع سبب می‌شود تا خریداران و مشتریان محترم علاوه بر اینکه از کیفیت اسانس عطر خود اطمینان دارند، بتوانند با توجه به بودجه و نوع مصرف خود از طیف وسیعی از اسانس‌های ژیوادان بهره‌مند گردند. خریداران محترم باید توجه داشته باشند که تفاوت قیمت اسانس‌های ژیوادان به دلیل تفاوت قیمت در مواد اولیه تولید آنها در سوئیس است.

در این مطلب به معرفی سه گروهِ قیمتی و کیفیِ (گرِید) اسانس‌های عطری ژیوادان می‌پردازیم تا مشتریان و خریداران محترم با شناخت بهتر نسبت به سفارش اسانس عطر اقدام فرمایند. رده‌بندی قیمتی محصولات ژیوادان (که به ترتیب از “اقتصادی‌ترین” به “گرانقیمت‌ترین” است) به این شرح می‌باشد:

 

1. کیفیت BCV (Base Cost Version)

این دسته از اسانس‌ها در عین حال که کیفیت “ژیوادان” را به مشتریان ارائه می‌دهند، از لحاظ قیمت به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین و اقتصادی‌ترین محصولات ژیوادان شناخته می‌شوند. بازار هدف این دسته از اسانس‌ها بازار عمومی و اقتصادی (در اصطلاح Mass Market) می‌باشد. تولیدکنندگان و خریداران محترم می‌توانند با کمترین هزینه از این اسانس‌ها در تولید محصولاتی همچون اسپری‌های بدن و بادی اسپلش‌های اقتصادی، خوشبوکننده‌های هوا، کرم دست و صورت، شامپوهای لوکس، شمع‌های معطر لوکس، صابون مایع، شامپوی بدن و محصولات شوینده و بهداشتی استفاده نمایند. نکته قابل توجه در مورد گرید BCV این است که اسانس‌های این دسته از نوع فاین فرگرنس (Fine Fragrance) هستند و از نوع صنعتی یا CP نیستند. این وجه تمایز سبب می‌شود تا اسانس‌های CP از لحاظ کیفیت به هیچ عنوان توان رقابت با گروه BCV ژیوادان را نداشته باشند.

 

2. کیفیت LCV (Low Cost Version)

اسانس‌های عطری با گرید LCV عموماً برای تولید محصولات آرایشی و ادکلنی با قیمت مناسب به کار می‌روند. این دسته از اسانس‌ها از لحاظ ماندگاری و کیفیت از گرید BCV بالاتر بوده و این تفاوت کیفی به خوبی توجیه‌کننده اختلاف قیمت آنها با دسته BCV می‌باشد. این اسانس‌ها در محصولاتی همچون اسپری بدن لوکس، بادی اسپلش‌های باکیفیت، بادی میست و ادکلن‌های اقتصادی و با قیمت مناسب به کار می‌روند.

 

3. کیفیت HCV (High Cost Version)

اسانس‌های عطر ژیوادان که در دسته HCV قرار می‌گیرند در واقع باکیفیت‌ترین و بهترین اسانس‌های عطر این شرکت هستند. گرید HCV نشان‌دهنده بالاترین کیفیت ارائه شده توسط ژیوادان است. شرکت رایحه ماهریس به عنوان نمایندگی انحصاری اسانس‌های عطری ژیوادان در ایران، این گرید از اسانس عطر را به مشتریان خود جهت تولید عطر و ادکلن با کیفیت بسیار بالا (فارغ از قیمت نهایی محصول تولید شده) پیشنهاد می‌کند و تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگانی که خواهان بالاترین کیفیت اسانس عطر جهان هستند می‌توانند از این دسته از اسانس‌ها در محصولات عطری و ادکلنی خود استفاده نمایند.

جهت خرید عمده اسانس عطر ژیوادان یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با قسمت فروش شرکت رایحه ماهریس از “این لینک” در تماس باشید تا با راهنمایی واحد فروش، اسانس اصلی و باکیفیت ژیوادان را با خیالی آسوده خریداری فرمایید.

فهرست