شرکت رایحه ماهریس به عنوان نماینده انحصاری اسانس‌های عطری ژیوادان سوئیس در ایران مفتخر است به اطلاع مشتریان و خریداران محترم برساند که محصولات جدید شرکت ژیوادان به زودی و طی روزهای آینده در دسترس آنها قرار می‌گیرد. مشتریان محترم می‌توانند جهت خرید عمده یا جزئی اسانس‌های عطر جدید ژیوادان با قسمت فروش شرکت رایحه ماهریس در تماس بوده و اطلاعات تکمیلی را از همکاران واحد فروش دریافت نمایند.

شایان ذکر است که اسانس‌های جدید نه تنها شامل محصولات به روز و جدید ژیوادان می‌باشد، بلکه کیفیت‌های (گریدهای) متفاوت و جدیدی از اسانس‌های قبلی نیز به زودی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت تا مشتریان بتوانند با توجه به بودجه و کاربرد خود، اسانس عطر مورد نظر خود را تهیه نمایند. شما عزیزان می‌توانید از طریق این‌لینک به اطلاعات تماس شرکت رایحه ماهریس دسترسی پیدا کرده و یا از طریق این شماره‌ها با ما در تماس باشید:

تلفن دفتر مرکزی: 02122019853
واتس اپ واحد فروش: 09011886360

شرکت رایحه ماهریس، نماینده انحصاری اسانس عطری ژیوادان در ایران، جهت خرید اسانس اصلی و اورجینال عطر به صورت عمده یا جزئی در خدمت شماست تا مشتریان محترم با اطمینان کامل از کیفیت بالای اسانس عطر، تجربه‌ای فراموش نشدنی از عطر و ادکلن برای خود رقم بزنند.

فهرست