نکات انتخاب در مردانه در فصل های گرم

برای خرید عطر مردانه در فصل‌های گرم به نکات زیر توجه کنید:۱. انتخاب عطر با رایحه خنک و تازه مثل نعناع، لیمو، گل سرخ و لیموترش.۲.استفاده از عطرهای سبک و خنک بجای عطرهای سنگین و گرم.

۳. انتخاب عطر با ماندگاری بالا و پخش بوی 

خوب تا در طول روز از بوی خوشبویی برخوردار باشید. ۴. عطرهایی با رایحه ملایم تر و خنک تر در روزهای گرمتر بهتر عمل می‌کنند.

 

 

۵. قبل از خرید، بهتر است عطر را روی پوست خود تست کنید

قیمت: ۷۵۰۰ دلار این عطر که توسط Roja Dove ساخته شده است، شامل ترکیباتی از گل سرخ، مشک، عود و چوب صندل است. بطری این عطر نیز با الماس‌های کوچک و پلاتین تزئین شده است.

۳. Hermes 24 Faubourg

– قیمت: ۱۴۰۰ دلار این عطر که توسط Hermes ساخته شده است، شامل ترکیباتی از گل پرتقال، چوب صندل و مشک است. بطری این عطر نیز با طلا تزئین شده است.

۴. Chanel Grand Extrait – قیمت: ۴۲۰۰ دلار این عطر که توسط Chanel ساخته شده است، شامل ترکیباتی از رز، ژاسمین و وانیل است. بطری این عطر نیز با طلا و الماس تزئین شده است.

۵. Baccarat Les Larmes Sacrees de Thebes –

قیمت: ۶۸۰۰ دلار این عطر که توسط Baccarat ساخته شده است، شامل ترکیباتی از عنبر، مشک و چوب صندل است. بطری این عطر نیز با کریستال بسیار زیبا و لوکس تزئین شده است. این عطرها به دلیل ترکیبات گران قیمت و بطری‌های لوکس و منحصر به فرد، اغلب به عنوان نماد لوکس و پوشیدنی باارزش در بازار جهانی شناخته می‌شوند.

نکات انتخاب در مردانه در فصل های گرم
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
تاریخچه عطر و اسانس (2)

تاریخچه عطر و اسانس (2)

عطر و اسانس‌های عطری در اروپا و غرب رایحه ماهریس، نمایندگی انحصاری اسانس عطری و ادکلنی ژیوادان در ایران، از شما دعوت می‌کند تا با این مطلب همراه بوده ...
ادامه مطلب
تاریخچه عطر و اسانس (1)

تاریخچه عطر و اسانس (1)

آشنایی بشر با عطر و رایحه با رایحه ماهریس، نمایندگی انحصاری اسانس عطری و ادکلنی ژیوادان در ایران، همراه باشید تا در مورد تاریخچه عطر و ادکلن و اسانس ...
ادامه مطلب
عطر و سلامتی !

عطر و سلامتی !

تأثیر عطر بر روحیه استفاده از عطر می‌تواند بهبود روحیه شما را به همراه داشته باشد. برخی از رایحه‌های عطر، مانند لیمو، نعناع و چای سبز، تأثیر آرامش‌بخشی بر روحیه ...